Enstitü Yönetimi

Enstitü Müdür V. Prof.Dr. Ruhan DÜŞÜNSEL
Enstitü Sekreteri Necmi ERİŞEN 
Şef Kenan KARAGÖZ

Geçmiş Enstitüsü Müdürleri Ve Diğer İdarecileri’nin Görev Süreleri


ADI SOYADI ÜNVANI YILLAR
Prof.Dr. Ahmet H. KÖKER (MÜDÜR) 1982-1998
Prof.Dr. Ekrem AKTAŞ (MÜDÜR) 02.05.2002 - 02.05.2013
Prof.Dr.Abdülhakim COŞKUN (MÜDÜR V.) 11.07.2013 - 09.12.2013
Prof.Dr. Halit CANATAN (MÜDÜR) 09.12.2013 - 26.07.2016
Prof.Dr. Ruhan DÜŞÜNSEL (MÜDÜR) 20.07.2016
Mehmet Kadri SAYILGAN (SEKRETER) 1983 1985
Yusuf ALAY (SEKRETER) 05.01.1989 - 1999
Satılmış BAŞARAN (SEKRETER) 2003 - 01.08.2013
Necmi ERİŞEN (SEKRETER) 01.08.2013
Kenan KARAGÖZ ( ŞEF ) 29.03.1985
1233